Friday, January 28

धोका दिने श्रीमानको नीजि अंगमा श्रीमतीले जब नट बोल्ट लगाइदिइन्

September 12, 2021 38

एक महिलाले आफुलाई धोका दिने श्रीमानको विरुद्द योजना बनाइन् । युक्रेनमा एक महिलाले आफुलाई धोका दिने नीजि अंगमा नट बोल्ट लगाइदिएकी छन् । जब आफ्ना श्रीमान निदाइरहेका थिए उनले त्यहीबेला नट बोल्ट लगाइदिएकी थिइन् । शल्यकृया पछि अहिले पनि उनी उपचारार्थ अस्पतालमै छन् ।

वेबसाइट द स न का अनुसार युक्रेनको जापोरोझ्येमा एउटा आश्चर्यजनक घटना प्रकाशमा आएको हो । स्थानीय मिडियाका अनुसार ती महिलालाई पतिले उनलाई धोका दिइरहेका थिए । जसका कारण उनी आफ्नो पतिसँग रिसाएकी थिइन्।

ती महिलाले पतिसंग बदला लिन यो सब गरेकी थिइन्। यो भनिएको छ कि जब पति रातीमा निदाइरहेका थिए । ती महिलाले उनको निजी भागमा फलामको नट लगाइदिइन् । श्रीमतीको यो कार्य पछि, पतिको आँखा खुल्यो र उनी पी डा मा कराए।

फलामको नट फ से पछि, पतिले यसलाई बाहिर निकाल्ने धेरै कोशिश गरे, तर सफल भएनन्। अन्ततः उनी सहरको अस्पताल जानु पर्यो। डाक्टरहरुले पनि शल्यक्रिया नगरी यो फलामको नट बाहिर निकाल्ने कोसिस गरे तर सफल भएनन्। डाक्टरहरुले शल्यक्रिया बाहेक अरु कुनै उपाय बुझ्न सकेनन्। जब बिरामी शल्यक्रिया गरेर नट निकाले ।

प्रतिकृया दिनुहोस्