Tuesday, October 26

नेहा कक्कडको जीवनमा फेरी के भयो ? यसकारण अचानक ‘इन्डियन आइडल’वाट गायब भएकी रैछन्

September 10, 2021 81

बिग बोस ओटीटी अन्तिम चरणमा छ। यस्तो स्थिति मा, धेरै अतिथि कलाकारहरु शो मा एक पछि एक अर्कै घरमा प्रवेश गरेका छन् । अब अर्को दिन को नयाँ कलाकार जान्छ भन्ने कुराको दर्शकलाई चासो रहन्छ । यस पटक आइतबार, नेहा कक्कड आफ्नो भाई टोनी कक्कड संग बिग बोस मा देखिनेछन्। उनी घर भित्र पस्नेछिन् र करण संग स्टेज साझा गर्नेछिन्। तर नेहा धेरै महिना देखि क्यामेरा बाट टाढा भएकी छन् ।

उनी क्यामेरा र मिडियावाट समेत टाढा हुनुलाई फरक ढंगले अनुमान गरिएको छ । एक वर्ष अघि विवाह गरेकी नेहाको जीवनमा नयाँ मोड आएको अनुमान गरिएको छ । वास्तवमा, मानिसहरु लाई लाग्छ कि नेहा कक्कड उनको गर्भावस्था को कारण लाईमलाइट बाट टाढा छन्। यो कारण हो कि नेहाले इन्डियन आइडल शो को बिचमा बिदाइ पनि गरिन् । उनको ठाउँमा उनकी बहिनी सोनू कक्कडले अब जजको पद सम्हालीन्।

भनिन्छ कि नेहा आफ्नो नयाँ म्युजिक भिडियो को प्रमोशन को लागी आफ्नो भाई संग बिग बोस को घर पुग्नेछिन्। यस संगै, नेहा कक्कड पनि आफ्नो व्यक्तिगत जीवन संग सम्बन्धित एउटा रहस्य खोल्ने छिन्।उहि समयमा, नेहा कक्कड केहि समय पहिले सोशल मिडिया मा बेबी बम्प लुकाएको देखियो। आफ्नी आमाको जन्मदिनको अवसरमा पनि नेहा आफ्नो बेबी बम्पलाई क्यामेरावाट लुकाएकी थिइन् । नेहाले यो कुरा खुलाएकी छैनन्।

भर्खरै, नेहा, उनका भाइ टोनी कक्कड र र्‍यापर हनी सिंहको गीत ‘कान्ता लाग’ रिलिज भयो। यसअघि गीतको टिजर सेप्टेम्बर २ मा रिलिज हुने थियो तर सिद्धार्थ शुक्लाको मृत्युका कारण रिलिज स्थगित भएको थियो।नेहाले अक्टोबर २०२० मा रोहनप्रीत सिंह संग विवाह गरिन् । डिसेम्बर महिनामा उनीहरु दुबैको एउटा भिडियो सार्वजनिक भएको थियो, जसमा उनी बेबी बम्प संग देखिएकी थिइन्। तर यो मात्र गीत को प्रचार को लागी थियो। अब दर्शकहरु आइतवार को पर्खाइमा रहनेछन् जब नेहा आफ्नो जीवन कहानी सबै संग साझा गर्नेछन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्