Tuesday, October 26

अन्ततः पक्राउ परे रमेशकुमार श्रेष्ठ

September 10, 2021 75

उदयपुरको कटारी नगरपालिका-८ बर्मीस्थित जंगलमा लिफ्ट मागेको गाडी चालकलाई ढुंगाले हा’नेर बे’हो’स बनाई लाखौं रुपैया लु’टपा’ट गर्ने व्यक्ति पक्राउ परेका छन्।

ओखलढुंगाको चिसम्खु गढी गाउँपालिका-३ का ५४ वर्षीय रमेशकुमार श्रेष्ठलाई प्रहरीले १३ लाख ७७ हजार ८९५ रुपैयाँ र मोबाइल सेटसहित लु’टपा’ट गरेको दुई घन्टाभित्रै पक्राउ गरेको प्रहरीले बताएकोफ छ।

रमेशले मंगलबार बेलुका ५ बजे कटारी–४ का २५ वर्षीय चालक प्रकाश श्रेष्ठले प्रदेश नं २-०१-००१ च ०३६९ नम्बरको जिप ओखलढुंङगा खाद्यन पुराई काटारीतर्फ आउँदै गर्दा लु’टपा’ट गरेका थिए। रमेशले आफू पनि ब्यापारी भएको र समान लिन कटारी जाने भनी प्रकाशले चलाएका गाडीमा लिफ्ट मागेर चढेका थिए।

बर्मी जंगलमा पिसाब फेर्न बाहिर निस्किएका प्रकाशलाई रमेशले पछाडीबाट ढुंगाले गर्धनमा हानी बे’हो’स बनाई प्रकाशको साथमा रहेको रकम र मोबाइल लु’टपा’ट गरी फरार भएको प्रहरीले बताएका थिए। केही समयपछि होसमा आई प्रहरीलाई खबर गर्न साथ ईलाका प्रहरी कार्यालय कटारीबाट खटिएको प्रहरी टोलीले कटारी–४ गबुवा जंगलबाट बेलुका ७ बजे रमेशलाई पक्राउ गरेको हो।

प्रतिकृया दिनुहोस्