Wednesday, January 19

सदस्यता सूचीमा नाम नभएपछि कपाल मुण्डन गरि कांग्रेसको किरियामा बसे नरबहादुर

September 8, 2021 71

क्रियाशील सदस्यता सूचीमा नाम नभएपछि उनले सोमबार कपाल मुण्डन गरी कांग्रेसको किरिया गर्न बसेका छन् । पार्टीप्रति बफादार रही राजनीति गरेका उनलाई वाइपास गरेपछि उनले विरोधस्वरुप कपाड मुण्डन गरेर कांग्रेसको किरिया बसेका छन् । २४ वर्षदेखि निरन्तर नेपाली कांग्रेसमा क्रियाशील रहेर राजनीति गरेका डडेलधुराको अमरगढी नगरपालिका– ९ का सभापति नरबहादुर पालको नाम क्रियाशील सदस्यताको सूची छैन ।

सोमबार कपाल खौरेको दुईवटा फोटो सामाजिक सञ्जालमा राखेपछि उनी चर्चामा छाएका छन् । उनी सभापति एवं प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाकै जिल्लाको जिल्ला सभापति पनि हुन् । आइतबार सार्वजनिक नामावलीमा धेरै सदस्यको नाम हटाइएको पाईएको छ । कांग्रेस डडेल्धुराका कार्यालय सचिव राम विष्टका अनुसार चार तहबाट प्रमाणित भएकाको नाम हटाइएको छ।

वडा, पालिका, प्रदेशसभा क्षेत्र र जिल्ला कार्यसमितिबाट निर्णयसहित अनुमोदन गरिएका चार सयभन्दा बढी सदस्यको नाम हटाइएको उनले जानकारी दिएका छन्। जिल्लाबाट सिफारिस गर्दै नगरेकाको नाम क्रियाशील सदस्यको सूचीमा समावेश गरिएको उनको भनाइ छ । कार्यसमितिले दुई हजार पाँच सय ६ नयाँ सदस्य तथा नवीकरणका लागि पुराना सदस्यको नाम गरेर ५८ सय चारजनाको सूची सिफारिस गरेको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्