Friday, January 28

‘बिग बोस’ विजेता सिद्धार्थको निधनले ‘बिग बोस शो’ मा छायो शोक, यसरी सुरु भयो कार्यक्रम

September 5, 2021 96

एजेन्सी । बिग बोस १३ का विजेता टिभी अभिनेता सिद्धार्थ शुक्लाको आकस्मिक निधनले उद्योगलाई ठूलो धक्का लागेको छ। सिद्धार्थ शुक्ला को निधन पछि, धेरै कलाकार उनको मृत्यु को खबरले शोकमा छन् । निर्देशक र निर्माता करण जोहरलाई पनि सिद्धार्थको बिदाइले निकै दुख पुगेको छ । यस्तो अवस्थामा बिग बोस ओटीटी होस्ट करण जोहरले अभिनेतालाई श्रद्धांजलि दिएका छन् ।

करणले सिद्धार्थलाई श्रद्धांजलि दिए बिग बोस ओटीटी मा आइतबार शो शुरू गर्नु भन्दा पहिले, करण जोहरले सिद्धार्थ शुक्लालाई आँशु बगाउँदै याद गरे। उनले भने कि सिद्धार् एक धेरै राम्रो र हँसिलो व्यक्ति थिए। उनको मुस्कान धेरै मायालु थियो र उनी मुटुको शुद्ध थिए। यस संसारमा उनको अनुपस्थिति सधैं मिस हुनेछ। बिग बोस ओटीटी मा, सिद्धार्थको बिग बोस १३ घर मा विगतका पलहरु पनि देखाइएको थियो।

करणले भने सिद्धार्थको मुस्कान सम्झनेछन् करण जोहर र सिद्धार्थ शुक्लाले फिल्म हम्प्टी शर्मा की दुल्हनियामा सँगै काम गरेका थिए। यो फिल्मबाट दुबैको मित्रता थियो। करणलाई सिद्धार्थको प्रतिभा र जीवन्तता मन पर्‍यो। सिद्धार्थको मृत्यु पछि, करण जोहरले इन्स्टाग्राममा तस्वीर साझा गरेर भने कि उनी सधैं सिद्धार्थको मुस्कान र उनको दयालु हृदयलाई सम्झनेछन्।

शहनाज गिल स्तब्ध सिद्धार्थ शुक्लाको सेप्टेम्बर २ मा हृदयघातका कारण निधन भएको थियो। उनी ४० वर्षका थिए। सिद्धार्थ को अचानक बिदाई को कारण, मनोरन्जन उद्योग मा शोक को लहर थियो। उनका साथीहरु र परिवारका सदस्यहरु अझै पनि यो आघात बाट निको भैरहेका छैनन्। सिद्धार्थका घनिष्ठ मित्र शहनाज गिल र अभिनेताकी आमा रीता शुक्लाको हालत पनि यतिबेला धेरै खराब छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्