Monday, December 6

१० जनालाई सोध्दा पनि पत्यारै लागेन तर जे नहोस् भनेर भगवान संग प्रथाना गरेको थिए त्यही भयो ….. (भिडियो)

August 25, 2021 119

बखते दाइ तपाईं मृत्युको यो समाचार लेख्दै गर्दा हात कापि रहेको छ ,मुटु पोलिरहेको छ ,जे नहुनुपर्ने आखिर त्यहि नै भएको छ । आज भगवानलाई मजाले गालि गर्न मन लागेको छ । भगवान तैले त्यो नारिको आँसु किन देखिनस ,श्रिमान बचाउन श्रिमतिले गरेको त्यो पुकार किन सुनिनस भगवान ।

बुवा बचाउन छोरिले गरेको मेहनत किन देखिनस भगवान । आफ्नै आमाको मृत्यु भएको सात दिन मात्रै भएको थियो ,बखते दाइ आमाको काजकिरियामा बस्नु भएको थियो एक्कासि पापि रोगको नजर कलाकार बखतेतिर लाग्यो ।

शरिरलाई निकै असहज भएपछि शम्भु (बखते) लाई ललितपुरको पाटन अस्पतालमा भर्ना गरियो । रोगसगको लडाइ लड्दै थिए शम्भु दाइ । लड्दै गर्दा उनमा निमोनिया देखा पर्यो र फोक्सो पुरै खराब भैसकेछ । यस्तो भए पश्चात् डाक्टर अहोरात्र खटिरहे शम्भु दाईलाई बचाउनका लागि तर डाक्टरले पनि भगवानको अगाडि केही गर्न सकेनन् ।

मृत आत्माको चिर शान्ति सहित शोकाकुल परिवारमा गहिरो सहानुभूति ।भगवानले धैर्यधारण गर्ने शक्ति प्रधान गरून् ।हार्दिक श्रद्धाञ्जली ,बैगुन्ठमा बाँस होस् । अहिले भने पर्दामा अक्सर शम्भु थापा यानकि बखते दाईको श्रिमतिको भुमिका निर्वाह गर्ने मधु आचार्य मिडियामा आउदै आफुहरु रिलमा जे भएपनि वास्तवमा दाजे बहिनी थियौ । उहाले आफ्नो मात्रै नभइ हरकोहिको अत्याधिक केयर गर्नुहुन्थ्यो । उहाले सहयोग नगरेको सायदै मान्छे हुदो हो ,उहाँ यसरी बिलय भएर जानू कलाकारिता क्षेत्रकै दुर्भाग्य भएको उनले बताइन । समय भन्दा बलवान् संसारमा केही चिज रहेनछ भन्दै यनि भावुक भइन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्