Friday, January 21

शिल्पालाई पक्राउ गर्न गएको प्रहरीले घरमा शिल्पालाई भेटेन, यस्तो नोटिस दिएर फर्कियो

August 12, 2021 112

वेलनेस सेन्टरको नाममा करोडौं ठ गी गरेको आरोपमा अभिनेत्री शिल्पा शेट्टी र उनकी आमालाई सोधपुछ गर्न लखनउ पुलिस मुम्बई पुग्यो। तर शिल्पा शेट्टी त्यहाँ भेटिइनन् । शिल्पा शेट्टीको अनुपस्थितिमा लखनउ पुलिसले उनको प्रबन्धकलाई नोटिस दिएको छ।

बलिउड अभिनेत्री शिल्पा शेट्टी आजकल कठिन समय बाट गुज्रिरहेकी छिन्। पति राजकुन्द्राको अ श्ली ल फिल्म निर्माणको घटना सेलाउन पाएको छैन । उनी अझै प्रहरी हिरासतमा छन् । अब लखनउ पुलिसले शिल्पालाई ठगीको मु द्दामा पक्राउ गर्ने सम्भावना छ । आजतकका अनुसार लखनउ पुलिसले शिल्पा शेट्टीलाई आईओसिस वेलनेस सेन्टर के समा नोटिस पठाएको छ।

वास्तवमा, लखनउ पुलिस अभिनेत्री शिल्पा शेट्टी र उनकी आमा लाई वेलनेस सेन्टर को नाम मा करोडौं ठ गी को विषयमामा सोधपुछ गर्न मुम्बई पुग्यो। तर शिल्पा शेट्टी त्यहाँ भेटिइनन्। शिल्पा शेट्टीको अनुपस्थितिमा लखनउ पुलिसले उनको प्रबन्धकलाई नोटिस दिएको छ।

शिल्पाले ३ दिनमा जवाफ दिनु पर्नेछ – शिल्पा शेट्टीले यो नोटिसको जवाफ ३ दिन भित्र दिनु पर्नेछ। शिल्पा शेट्टीको साथमा आयोसिस वेलनेस सेन्टरकी किरण बावालाई पनि लखनऊ पुलिसले नोटिस दिईसकेको छ र उनीहरुलाई यो सम्पूर्ण मामिलामा जवाफ दिन पनि भनिएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्