Saturday, September 18

कुलमान नियुक्त भएपछी प्रहरिको कु,टाइ सम्झदै धु,रुधुरु रो,ए नरनाथ पुन्यले गरिदिए १८ घन्टा लोड्सेडिङ गर्नेको भ,न्डाफोर (भिडियो सहित)

August 12, 2021 72

नेपाल विद्युत् प्राधिकरणको कार्यकारी निर्देशकमा कुलमान घिसिङ दोस्रोपटक नियुक्ति भएका छन् । गत सोमवार सम्पन्न मन्त्रिपरिषद्को बैठकले कुलमानलाई कार्यकारी निर्देशकमा नियुक्ति गरेको हो । कार्यकारी निर्देशकमा नियुक्ति भएसँगै घिसिङले बुधवार नै प्राधिकरणको काठमाडौं रत्नपार्कस्थित कार्यलयमा पदभार ग्रहण गरेका छन् । गत भदौ महीनामा चारवर्षे कार्यकाल पुरा गरी घिसिङ प्राधिकरणबाट बिदा भएका थिए ।

त्यसबेला नै उनलाई प्राधिकरणमा पुनः नियुक्ति गर्न चौतर्फी द,बाब सृजना भएको थियो । तर, तत्कालीन केपी ओली नेतृत्वको सरकारले घिसिङलाई नभएर प्राधिकरणकै हितेन्द्रदेव शाक्यलाई कार्यकारी निर्देशकमा नियुक्ति गरेको थियो । वर्तमान सरकारले शाक्यलाई भने जल तथा ऊर्जा आयोगमा विशिष्ट श्रेणीको पदमा पूर्णकालीन सदस्य पदमा नियुक्ति दिएको छ । शाक्यले प्राधिकरणमा पाउँदै आएको तलब सुविधा नघट्ने गरी त्यहाँ नियुक्ति गरिएको हो ।

शाक्यको कार्यसम्पादनमा वर्तमान सरकारले अस,न्तुष्टि जनाउँदै आएको थियो । शाक्यलाई राजी,नामा गराएर घिसिङलाई नियुक्ति गर्ने सरकारको रणनीति थियो । तर, शाक्यले नयाँ जिम्मेवारी दिए मात्र प्राधिकरण छोड्ने बताएपछि सरकारले आयोगमा लगेको बताइएको छ । यही बिषयमा पुन्य गौतम र नरनाथ गौतमले आफ्नो बिचार राखेका छन उनिहरुले कुलमानको लागी गएको बर्ष आफुहरुले प्रहरिको पि,टाइ खाएको यसरि सम्झे हेरौ भिडियोमा

प्रतिकृया दिनुहोस्