Friday, January 21

घरबाट आफन्तको जान भनेर हिँडेकी १६ वर्षीया कृशलाको शव सडेको अवस्थामा घर नजिकै भेटियो

August 11, 2021 344

घरबाट एक साताअघि हराएकी उदयुरको त्रियुगा नगरपालिका–६ मोहनपुरकी एक १६ वर्षीया किशोरीको शव जङ्गलमा फेला परेको छ । स्थानीय प्रेमकुमार चौधरीकी १६ वर्षीया छोरी कृशलाको शव सडेको अवस्थामा घर नजिकैको राजदेवी सामुदायिक वनमा फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरका सूचना अधिकारी प्रहरी नायव उपरीक्षक वेदप्रसाद गौतमले जानकारी दिए ।

कृशला यही साउन १३ गतेदेखि घरबाटै हराएको परिवारले जनाएको छन् । हराएको ६ दिनपछि साउन १९ गते सडेको अवस्थामा स्थानीय जङ्गलमा शव भेटिएको गौतमले बताए । किशोरीको शव उनको बुवाले पहिचान गरेका छन् ।

किशोरीको क र णी पछि ह’ त्या भ ए को आशंका स्थानीयले गरेका छन् । घटना अनुसन्धानका क्रममा प्रहरीले तीन जनालाई पक्राउ गरेको छ । ‘उनीहरुलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा राखी सुक्ष्म अनुसन्धान गरिरहेका छौं’, प्रहरी नायव उपरीक्षक गौतमले भने । प्रहरीले पक्राउ परेका व्यक्तिको नाम भने खुलाइएको छैन ।

अभिभावकका अनुसार कृशला घरबाट आफन्तको जान भनेर साउन १३ गते हिँडेकी थिइन् । त्यसपछि बेपत्ता भएकी उनको परिवार र आफन्तल धेरै हल्लाखल्ला नगरी खोजी गरेका थिए । सामाजिक प्रतिष्ठामा आँच आउने ड’ रले छोरीको भित्रभित्रै खोजी गरे पनि प्रहरीलाई भने जानकारी नगराएको बुवा प्रेमकुमारको भनाई छ ।

‘समाजले छोरीको चरित्रमा प्रश्न उठाउने ड’ रले धेरै हल्ला नगरी खोजी गरेका थियौं, तर छोरी जीवित भेटिइनन् । छोरीको शव सडेको अवस्थामा भेटियो,’ उनले भने । प्रहरीले घटनालाई शंकास्पद मानेको छ । ‘हामी गम्भीर रुपमा अनुसन्धान गरिरहेका छौं’, प्रहरी नायव उपरीक्षक गौतमले भने, ‘किशोरी हराउने वित्तिकै प्रहरीलाई खबर गरेको भए उनलाई जिवितै भेटाउन पनि सकिन्थ्यो ।’

प्रतिकृया दिनुहोस्