Monday, December 6

एक महिना पछी माधब कुमार नेपाल प्रधानमन्त्री हुने पक्का,जब पुन्यले खोले पार्टी भित्रको यस्तो रहस्य (भिडियो सहित)

July 15, 2021 404

नेपाली कांग्रेसका सभापति एवं नवनियुक्त प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवालाई नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल विश्वासको मत दिने बचन दिएका छन् । बुधबार नेपालकै निवास कोटेश्वरमा भेटवार्ताका लागि पुगेका प्रधानमन्त्री देउवालाई नेता नेपालले यस्तो बचन दिएका हुन् । देउवालाई ढुक्क हुन नेता नेपालले भनेको बताइएको छ ।

ढुक्क हुनुस्, हामी तपाईलाई विश्वासको मत दिन्छौं भनेर नेपालले भनेको बताइएको छ । विश्वासको मत आफ्नो समूहले दिने बताउँदै प्रधानमन्त्री देउवालाई सरकारलाई भ्र,ष्टाचाररहित बनाउन र जनभावना अनुसार काम गर्न सुझाव नेता नेपालले दिएका छन् । यस्तै पुन्य गौतमले एक महिना पछी माधवकुमार नेपाल प्रधानमन्त्री हुनेमा आफु ढुक्क छु भनेका छन यो अहिलेको सहमतिमा शेर बहादुर देउवा प्रधानमन्त्री भएका हुन बाकी हेरौ भिडियोमा

प्रतिकृया दिनुहोस्