Monday, October 18

नन्द भाउजुको खुल्यो ड रलाग्दो भित्रि रहस्य, ४ दिन सम्म सुतेको कोठा यस्तो रहेछ, आमाले रुँदै बताईन नालीबेली (भिडियो सहित)

June 4, 2021 267

मोरङको पथरी सनिस्चरे मा एउटा घि नलाग्दो घ टना घ टेको छ । आफ्नै भाउजुले १२ बर्षिय नन्द लाइ फकाएर अन्य परपुरुष संग ज बर्जस्ति क रणी गराएको भन्दै आ क्रोशित भएका छन् । पिडि त बालिकाको अनुसार भाउजुले मा दक पदार्थ खुवाएर आफुलाई नसामा केटाहरुको घर लिएर गएको बताएकी छिन। आफुलाई जब र्जस्ति क रणी गरेको भन्दै उ जुरी दिएपछि आफ्नी भाउजु र ति युवालाइ प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

१२ बर्षकी युवतीलाइ भाउजुले चटपटे खान जुम भन्दै फकाएर लगेपछि अन्य ३ जना युवालाई बोलाएर मा धक पदार्थ खुवाएर बे होस बनाई लागेको बताएकी छिन। भाउजुले पहिले पनि ५ दिन यस्तै गरेको तर आफुलाई मा र्ने ध म्कि दिएकोले मैले कसैलाई नसुनाएको उनले बताएकी हुन् । घटना कसरि घट्यो ? यस बिषयमा केटाको आमा संग गरिएको कुराकानी तल भिडियोमा हेर्नुहोला ।

प्रतिकृया दिनुहोस्