Monday, October 18

दरबार ह त्या का ण्डबारे पूर्व राजाको ट्वीट- ‘हृदयमा उठेका चो टहरु कहिल्यै भुल्न सकिन्न’

June 3, 2021 244

पूर्व राजा ज्ञानेन्द्र शाहले दरबार ह’त्या का’ण्डले हृदयमा उठेका चोटहरु कहिल्यै भुल्न नसकिने बताएका छन् । बुधवार (आज) ज्ञानेन्द्रले ट्वीट गर्दै साथ र सहयोग चुड्ने अधिकार नियतीलाई मात्रै हुने भन्दै तत्कालिन राजा वीरेन्द्र शाह उनको सदोहर दाईको परिवारको वंशना’श भएकोमा दुख व्यक्त गरेका छन् ।

दरबार ह’त्या का’ण्ड अझै रहस्यमा नै रहेको र त्यसको उत्तर पाउनका लागि अझै कति समय कुर्नु पर्ने हो थाहा नहुने बताएका छन् । २०५८ साल जेठ १९ गते तत्कालिन राजा वीरेन्द्र शाहको वंशना’श हुने गरि भएको थियो । त्यसबारेमा अनुसन्धान गर्नका लागि कार्यदल गठन भएपनि अझै त्यसबारे सत्य तथ्य पत्ता लागेको छैन ।

ट्वीट गर्दै ज्ञानेन्द्रले भने-‘एक यस्तो हृदयका चोट, जसलाई कहिले भुल्न सकिन्न। साथ र सम्बन्धहरू चुँड्ने अधिकार नियतीलाई मात्र रहेछ। अनुत्तरित प्रश्नका उत्तरहरू पाउनका लागि अझै समयले कति कोल्टे फेर्नुपर्छ कसैलाई थाहा छैन। प्रिय दाजू र उनका परिवार प्रति हार्दिक श्रद्धाञ्जलि।’

प्रतिकृया दिनुहोस्