Wednesday, January 19

श्रीमान् सँग अलग भए पछि ३१ वर्षिय महिलाले आफ्नै ६० वर्षिय ससुरासँग गरिन विवाह

May 17, 2021 387

अमेरिकामा एक महिलाले आफ्नो पतिसँग अलग भए पछि आफ्नै ससुरासँग विवाह गरेकी छिन् । केंटु शहरमा वस्ने एरिका क्विग्ल नामकी महिला ३१ वर्षकी छिन् भने उनको ससुर जेफ क्विग्लको उमेर ६० वर्ष छ ।यसरी उमेरमा तीन दशकको फरक भए पनि उनिहरुको सम्वन्धमा कुनै समस्या नआएको वताईएको छ । एरिकाले २००९ मा फ्याक्ट्रि कर्मचारी जस्टिनसँग विवाह गरेकी थिईन् । त्यो वेला उनको उमेर १९ वर्ष थियो । दुई वर्ष पछि नै उनिहरुको सम्वन्धमा उतार चढाव आउन थाल्यो ।

एरिका सानो सहरवाट निस्केर आफ्नो क्यारियर वनाउन चाहन्थे तर जस्टिन आफ्नो सिम्पल जिन्दगीमा नै खुशी थिए । त्यहि कारण उनिहरु विच तनाव हुन्थ्यो । त्यो वेला एरिकाको ससुरा जेफले उनलाई इमोशनल सपोर्ट गरिरहेको थियो । एरिकाको सम्वन्धमा छ वर्ष सम्म तनाव भईनै रह्यो र २०१७ मा जस्टिनसँग डिभोर्स भयो ।उनको ससुराले पनि जस्टिनको आमासँग २०१६ मा नै डिभोर्स गरिसकेका थिए । २०१७ मा एरिकाको डिभोर्स पछि आफ्नै ससुरा जेफसँग डेट गर्न लागिन् । साल २०१८ मा एरिका प्रेग्नेन्ट भई ।

त्यस पछि उनिहरुले विवाह गर्ने फैसला गरे । एरिका भन्छिन् जेफको जिन्दगीलाई हेर्ने तरिका धेरै सकारात्मक छ र उनि एक महत्वाकांक्षी व्यक्ति हुन् । यसै वाट म ज्यादै प्रभावित भएकी थिएँ ।जेफले पनि एरिकामा आफ्नो पहिलो पत्नी देखेको वताए । उसले हामी एक अर्काको साथ ज्यादै खुशी छौं । हामीले उमेरको अन्तरलाई कहिले महत्व दिएनौं । त्यसै त मानिसहरु मलाई ४०–४५ वर्षको जस्तो देखिन्छ भन्छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्