Tuesday, June 15

सार्वजनिक स्थलमा एम्बुलेन्स हल्लिरहेको पाइयो, स्थानीयले प्रहरी बोलाएपछि देखियो यस्तो लाजमर्दो दृश्य

May 16, 2021 94

सबैजना यस महामारीमा बिरामीहरूको लागि एम्बुलेन्सको अभावका बारे सजग छन्, तर यदि मानिसहरू एम्बुलेन्सको दुरुपयोग गर्दै अर्कै काम प्रयोग गर्न थाले के होलारु भारतमा एम्बुलेन्सभित्र त्यस्तो काम गर्दा केही मानिसहरु पक्राउ परेका छन् । वास्तवमा यो सम्पूर्ण घटना वाराणसीमा रहेको रामनगर पुलिस स्टेशन क्षेत्रमा पर्ने सुजाबाद चौकीमा पनि यस्तै घटना भयो ।

केही समयदेखि एम्बुलेन्स रोकिएको थियो । एकै छिनमा त्यो हल्लिन थाल्यो । मानिसहरु डराए र प्रहरीलाई फोन गरे । जब प्रहरी आयो तब अचम्मको दृश्य देखियो । त्यहाँ एम्बुलेन्सभित्र रमाइलोमा ब्यस्त तीन युवक र एक युवती भेटिए । प्रहरीले ती तीन युवक र एक युवतीलाई समातेर एम्बुलेन्स क ब्जा गरी जे ल पठाई चारजनाको बिरुद्द मु द्दा दर्ता गरेको छ ।

यी सबै भयो जब मानिसहरूले एम्बुलेन्सलाई सुजाबाद पुलिस स्टेशन नजिकैको सुनसान क्षेत्रमा भेट्टाए, धेरै समय पछि पनि एम्बुलेन्स त्यही भएकाले र त्यो हल्लिन थालेकोले शंका भयो । त्यस इलाकाका व्यक्तिहरू शंकास्पद भए र तिनीहरूले पुलिसलाई फोन गरे र अनुसन्धान गरे र यो स्त ब्ध पार्ने खुलासा भयो ।

पुलिसले तीन युवा र एक युवतीलाई बन्द एम्बुलेन्सबाट बाहिर निकाल्यो । यस पछि सबै चार र एम्बुलेन्सह पनि रामनगर पुलिस स्टेशनमा लगियो । रामानगर प्रहरी चौकीमा मु द्दा दर्ता गरी तीन जना युवाको बिरूद्ध सार्वजनिक ठाउँमा यस्तो कार्य गरेको आरोपमा जे ल पठाइएको थियो ।

आजतकका अनुसार यससँगै, एम्बुलेन्स पनि ज फ त गरियो । यस सम्बन्धमा कोतवाली सर्कलका एसीपी प्रवीण सिंहले भने कि सार्वजनिक स्थानमा अ श्‍ली ल कार्य गर्ने आरोपमा चार जना बिरुद्द मु द्दा हालेको छ । उनले भने कि एम्बुलेन्स मन्डुआडीह क्षेत्रको गंगा सेवा सदन भन्ने निजी अस्पतालमा रहेको छ जसलाई अस्पतालले एक युवालाई भाडामा दिएको थियो । यस बाहेक यस अस्पतालका धेरै उजुरी र अनियमितताहरू पहिले पनि प्राप्त भएका छन्, जुन अझै अनुसन्धानमा छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्