Monday, June 14

भगवानलाई जल चढाए कोरोना भाग्ने हल्ला फैलिएपछि जे भयो …..

May 7, 2021 54

गुजरातको अहमदाबादस्थित साणंद क्षेत्रमा एउटा अफवाह फैलिएपछि हजारौँको संख्यामा मानिसहरु भेला भएका छन् । यस घटनासँग जोडिएको एउटा भिडियो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ । भिडियोमा महिलाहरुको ठूलो भिड टाउकोमा पानीको गाग्री बोकेर हिँडिरहेको देख्न सकिन्छ ।

कसैले हिन्दू देवता बलिया देवलाई जल अभिषेक गरे मानिसहरु कोरोनाबाट बच्न सक्ने हल्ला फैलाए पछि निधराड र नवापुरा गाउँका महिलाहरु आफ्नो टाउकोमा पानीको गाग्री बोकेर मन्दिर हिँडेका थिए ।

अहम्दाबाद ग्रामिणका डेप्युटी एसपी केटी कमरियाका अनुसार चाँगोदार थानेको नवापुरा गाउँ र साणंदको निधराड गाउँबाट ठूलो संख्यामा पानी लिएर बलिया देव मन्दिर पुगेका थिए । प्रहरीले यस घटनामा २३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । नवापुरा गाउँको सरपञ्चलाई पनि पक्राउ गरिएको छ ।

गुजरातको अहमदाबादको सानन्द क्षेत्रका केही गाउँहरूमा मानिसहरू यस्तै जम्मा भइरहेका छन्। निधपुरा, नवापुरा गाउँमा, हजारौं महिलाहरू टाउकोमा पानीको भाँडो लिएर मन्दिरतर्फ लागिरहेका छन्। यो भिडियो सोशल मीडियामा भाइरल छ। वास्तवमा कसैले यस्तो हल्ला फैलायो कि पानीले हिन्दू देवता बलिया देवलाई बलिदान दिएर ती मानिसहरू कोरोनाबाट भाग्न सक्छन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्