Friday, June 25

…त्यसपछि उनले देवरसंग मिलेर आफ्नै श्रीमानलाइ साइड लगाउने विचार गरिन !

May 1, 2021 270

आफ्नै श्रीमती र दुई जना भाइबाट धनुषाको हंसपुर नगरपालिकामा एक युवाको ज्या न ग एको छ । शनिबार बिहान राति २ बजे हंसपुर नगरपालिका-६ टिल्हीका २५ वर्षीय शम्भु मण्डलको ज्या न लि’एका हुन्।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषाका अनुसार घटनामा सं’लग्न उनकै श्रीमती २३ वर्षीया सुशीलादेवी मण्डल, भाइहरू जय र अनिल मण्डल सं’लग्न छन्। एक प्रहरीका अनुसार स्थानीय २७ वर्षीया सुशीलादेवी मण्डलले दुई देवर सञ्जय र अनिल मण्डलसँग मि’लेर यस्तो घटना घटाएको जानकारी दिए। सञ्जय र अनिल शम्भु मण्डलका माइला र कान्छो भाइ हुन्।

घटनापश्चात् तीनैजना फ’रार भएका छन्। प्रहरीका अनुसार अनुसार शुक्रबार राति करिब २ बजे तीन जना मिलेर घरमै शम्भुको ज्या न लि एका रहेछन।

बिहान सवा ३ बजे जानकारी आएपछि प्रहरी पुग्दा श’व भु’इँ’मा फेला परेको थियो। ‘हाम्रो टोली पुग्दा श्रीमती र दुई भाइ भा’गि’सकेका थिए,’ मिश्रले भने। पोस्टमार्टमका लागि शम्भुको श’व प्रादेशिक अस्पताल जनकपुर ल्याइएको प्रहरीले जनाएको छ।

प्रहरीले घरायसी वि वादमा घ’टना भएको बताएको छ। तर स्थानीयले देवरसँगको अ नै’ति’क स’म्ब’न्धका कारण सुशीलाले यो’जनाब’द्ध तरिकाले पतिको घटना घटाएको दाबी गरेका छन्।

एक स्थानीयका अनुसार सुशीलाले एकसाता अघि देवरसँग अ’नैति’क स’म्ब’न्ध राख्ने क्र’ममा पति शम्भुले देखेका थिए। त्यसपछि शम्भुले कु’ट’पि’ट गर्दा सुशीला भा’गेर धनुषाको वि’देह नगरपालिका ७ बेलाप’ट्टीस्थित माइतीघर गएर बसेकी थिइन्।

एक स्थानीयले भने, ‘शुक्रबार दुवै देवर सञ्जय र अनिल भाउजू सुशीलाको माइत पुगेका थिए। त्यसपछि सुशीलाले पति शम्भुलाई फोन गरी म घर फर्किन्छु, लिन आउनू भनेर बोलाइन् र साँझ घर आइन्। राति घरमा तीनै जना मिलेर शम्भुको ज्या ‘न लि’एर फ’रार भएका छन् ।’

प्रतिकृया दिनुहोस्