Friday, December 3

म्याकुरीले सुम्निमासँग बिहे गरेपछि खुइली ट्वाँ

October 18, 2021 59

सामाजिक सञ्जालमा म्याकुरी भन्ने थेगोका कारण चर्चित कलाकार पवन खतिवडाले बिहे गरेपछि फेसबुकमा खुइलीको खोजी भएको छ । म्याकुरी र खुइलीको जोडी सामाजिक सञ्जालमा चर्चित छ । उनीहरु अन स्क्रिन प्रेमी प्रेमिका हुन् । पवनको बिहे भएपछि उनका प्रशंसकहरुले अब खुइलीको अवस्था के होला भनी प्रश्न गरेका छन् ।

नविना सिलवाल नै खुइली पात्र भएर पर्दामा देखिने गरेकी छिन् । तर उनीहरुको प्रेम भने अन स्क्रिन मात्र हो । वास्तविक जीवनमा यसको कुनै वास्तविकता नरहेको बताएका छन् । धेरैले “म्याकुरीले सुम्निमासँग बिहे गरेपछि खुइली ट्वाँ” भन्ने आसयका प्रतिक्रियाहरू दिइरहेका छन् । पवनले अन्तरजातिय र अन्तरदेशिय विवाह गरेका हुन् । बुधबार उनले भारतस्थित सिक्किमकी सुम्निमा खालिङ राईसँग अन्तरजातीय विवाह गरेका हुन् ।

“उनी सिक्किमकी छोरी म नेपालको, म बाहुनको छोरी उनी राईको (अन्तरजातिय र अन्तरदेशिय) हाम्रो लागि माया प्रेम नै सर्वैसर्व भयो ।” उनले फेसबुकमा लेखेका छन् । बुधबार आफ्नो फेसबुकमार्फत बिवाह बन्धनमा बाँधिएको उनले जानकारी गराएका हुन् । खतिवडाले आफूहरूको केहि वर्ष अगाडि चिनचान भएको र त्यसपछि प्रेम भएको पनि बताएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्