Saturday, June 19

काठमाडौमा पनि अब विद्यालय बन्द हुने, महानगरले थाल्यो यस्तो तयारी

April 16, 2021 112

काठमाडौमा पनि कोरोनाको दोस्रो लहर सुरु हुने संकेत देखिएपछि अब विद्यालय बन्द हुने भएका छन् । विद्यार्थीमा कोरोना देखिएपछि काठमाडौँ महानगरपालिकाले विद्यालय बन्दको तयारी गरेको जनाएको छ । पछिल्लो समय कोरोना पुष्टि भएकाहरुमा १८ वर्ष मुनी उमेरका बालबालिकाको संख्या पनि उल्लेख्य छ । विद्यालयहरु कोरोनाको हट स्पट बन्न थालेपछि बन्दको तयारी थालिएको हो ।

महानगरले शुक्रवार बाट लागू हुने गरी विद्यार्थीमा कोरोना देखिएका विद्यालय बन्दको तयारी गरेको हो । काठमाडौँ महानगरपालिकाका शिक्षा अधिकारी रामप्रसाद सुवेदीले केहीबेरमा विद्यालय सञ्चालनबारेको सूचना जारी गर्ने जानकारी दिएका छन् । काठमाडौँका केही विद्यालयमा विद्यार्थी तथा शिक्षकमा कोरोना देखिएको छ । यस्तो अवस्थामा विद्यालयले के गर्ने भन्ने योजनासहितको सूचना महानगरले जारी गर्ने बताइएको छ । ‘

उनले अहिले आफू कार्यलय जाँदै गरेको र कार्यालय पुगेपछी सूचना जारी गर्ने खबरहबलाई बताए । अहिले काठमाडौँको चावहिलस्थित मित्र आधारभूत विद्यालयका शिक्षक, नक्सालमा रहेको नन्दिरात्री माध्यमिक विद्यालय र प्रदर्शनी मार्गको पद्मोदय माध्यमिक विद्यालयका विद्यार्थीमा कोरोना देखिएको छ । कोरोनाको दोस्रो लहरमा विद्यार्थीमा कोरोनाको दर बढेपछि महानगरले काठमाडौँका विद्यालयलाई लक्षित गर्दै सूचना जारी गर्न लागेको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्